• Od 20 kwietnia (wtorek) SP 361 udostępnia dla społeczności lokalnej boiska sportowe oznaczone jako D i E, znajdujące się przy szkole od strony ul. Verdiego.

Prosimy o przestrzeganie regulaminu i limitu 25 osób.

• Regulamin korzystania z boiska szkolnego

przy Szkole Podstawowej Nr 361 w Warszawie

1. Boiska są udostępniane do użytku społeczności lokalnej:
        • poniedziałek – piątek w godz. 17.30 do 20.00
        • sobota-  NIECZYNNE
        • niedziela NIECZYNNE

1. Sprzęt i urządzenia sportowe znajdujące się na boisku szkolnym powinny być wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem i z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zabrania się wspinania się i zwisania z bramek oraz tablic do koszykówki.

1. Za korzystanie z boiska szkolnego przez ucznia szkoły, po zakończeniu zajęć lekcyjnych i bez nadzoru nauczyciela, odpowiedzialność ponoszą rodzice/opiekunowie prawni.

1. W przypadku korzystania z boisk szkolnych i znajdujących się na nich urządzeń przez grupy środowiskowe (nieformalne), szkoła nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

1. Z boisk i urządzeń sportowych należy korzystać w sposób bezpieczny i kulturalny, należy o nie dbać, a po  zakończeniu zajęć miejsce ćwiczeń pozostawić w należytym porządku.

1. Zabrania się spożywania napojów alkoholowych, narkotyków i innych środków odurzających oraz palenia papierosów (w tym e-papierosów), a także wybryków chuligańskich.

1. Zabronione jest poruszanie się po terenie boiska pojazdami mechanicznymi.

1. W razie konieczności wezwania pomocy lekarskiej lub innych służb można skorzystać z telefonu znajdującego się w portierni szkoły. nr tel: 22 390 37 54

1.  Jeśli stan boiska nie odpowiada warunkom bezpieczeństwa, użytkownik ma obowiązek zgłosić nieprawidłowości dyrektorowi celem ich niezwłocznego usunięcia.