•

Stowarzyszenie „Czwórka z plusem” jest organizacją pozarządową zrzeszającą osoby zainteresowane i zajmujące się szeroko rozumianą działalnością na rzecz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 361 w Warszawie, a także promocji tradycji środowiska lokalnego, osiągnięć społecznych i kulturalnych oraz wspierania wszelkiego rodzaju inicjatyw środowiskowych.

Podstawowym celem Stowarzyszenia jest wspomaganie rozwoju naszej Szkoły poprzez podejmowanie działań zmierzających do wzbogacania bazy dydaktycznej i oferty edukacyjnej placówki. Ponadto chcemy organizować zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne, tworzyć koła rozwijające zainteresowania i uzdolnienia, w tym z zakresu turystyki i sportu.

Stowarzyszenie współdziała z organami administracji państwowej, samorządowej, organizacjami pozarządowymi, placówkami oświatowymi, naukowymi i kulturalnymi.

Stowarzyszenie „Czwórka z plusem” jest organizacją pożytku publicznego

uprawnioną do pozyskiwania 1.5% podatku.

Jak do nas dołączyć?

Stowarzyszenie opiera swoją działalność na społecznej pracy swoich członków i sympatyków.

Członkami zwyczajnymi Stowarzyszenia mogą być osoby fizyczne, które złożą pisemną  deklarację i zostaną  przyjęci decyzją Zarządu Stowarzyszenia.

Członkami wspierającymi mogą być osoby fizyczne i osoby prawne, które popierają cele Stowarzyszenia, zostaną zaakceptowane przez Zarząd i zadeklarują pomoc materialno-finansową dla Stowarzyszenia.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych działalnością w stowarzyszeniu do wypełnienia deklaracji i dostarczenie do sekretariatu szkoły bądź przesłania skanu na adres: czworka_z_plusem@o2.pl

• Władze Stowarzyszenia

Zarząd: