• ZTM

Karta ZTM

Szanowni Państwo,

rodzice powinni wypełnić wniosek, do którego należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm podpisane imieniem i nazwiskiem oraz nr PESEL. Po wyrobieniu karty zdjęcia zostaną zwrócone. Wniosek wraz ze zdjęciem należy złożyć w sekretariacie szkoły, która przekaże go do ZTM. Karty Ucznia wraz z wgranym uprawnieniem będą wydawane przez Szkołę

Proszę pamiętać, że za pośrednictwem szkoły nie można składać wniosków kart zagubionych. W takich przypadkach zapraszamy do dowolnego Punktu Obsługi Pasażerów ZTM w celu zablokowania zagubionej karty i wydania za opłatą duplikatu karty.

Przypominamy, iż wnioski o wydanie Karty Ucznia można składać za pośrednictwem szkoły jednak w tym przypadku trzeba liczyć się z okresem oczekiwania bądź w dowolnym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM, w których karta zostanie wydana "od ręki" po przedłożeniu odpowiednich dokumentów.