• Specjaliści

• Barbara OlkIntegracja Sensoryczna
          • Katarzyna Maszczak
          • Katarzyna MaszczakIntegracja Sensoryczna
      • Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji rodzicielskich oferowanych w programie Akademia Rodziców Nastolatka - wyzwania i możliwości.

Konsultacje rodzicielskie są to indywidualne spotkania rodzica, podczas których można omówić swoje trudności czy wyzwania związane z życiem z nastolatkiem.

Konsultacje są prowadzone przez doświadczonych psychologów, psychoterapeutów oraz pedagogów.

Takie spotkania mogę odbyć się w formie on-line lub na żywo w Warszawie w siedzibie Stowarzyszenia "Niebieska linia" przy ul. Jaktorowskiej 4.

Aby umówić się na konsultację należy zadzwonić pod numer telefonu: 22 499 37 33.

Telefon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00.

Zachęcamy do zapisów, liczb konsultacji jest ograniczona. Konsultacje są kierowane do osób mieszkających w Warszawie.

Program Akademia Rodziców Nastolatka. - wyzwania i możliwości jest finansowany przez m.st. Warszawa.

Więcej o programie: https://www.facebook.com/AkademiaRodzicowNastolatka

Zespół Akademii Rodziców Nastolatka