• SP361 we współpracy z fundacją "Hybrydowa.pl" zaprasza na konferencję "Hybrydowa przyszłość".
    • W dn. 23-25 marca, uczniowie, nauczyciele oraz rodzice SP361 będą uczestniczyli w organizowanej przez  Fundację "Hybrydowa szkoła" trzydniowej konferencji online "Hybrydowa przyszłość".

W ramach konferencji odbędą się liczne ciekawe warsztaty dla uczniów (od 5 do 18 lat), rodziców i nauczycieli, a także debaty związane z wartościami, jakie możemy z nauczania zdalnego przenieść do szkoły stacjonarnej.

Udział w wydarzeniach konferencji jest bezpłatny.

Zachęcamy wzystkich do rejestracji (rejestracja od 19.03) na konferencję i poszczególne wydarzenia:

Więcej informacji na załączonej ulotce PDF:

STWORZMY_RAZEM_konferencje___O_EDUKACJI_PRZYSZLOS__CI_1.pdf

• Konferencja „Hybrydowa przyszłość” – wystartowała…

•

Wystartowała konferencja „Hybrydowa przyszłość”. Setki uczestników, w tym nasi uczniowie obecni na debacie młodzieży, nasze klasy na warsztatach… uczymy się, dzielimy się opiniami, poznajemy