• Sobota 20.04.2024
    • .

• 21.12.2023 13:44
        • 21.12.2023 w naszej szkole odbył się Dzień bez Plecaka. Nasi uczniowie wykazali się nie lada oryginalnością i zaskoczyli Samorząd niektórymi pomysłami. Na zdjęciach niektóre z nich. Najbardziej aktywną klasą okazała się klasa 5b. Gratulacje i dziękujemy za zaangażowanie.
          Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem

• Gdzie jest Mikołaj

• 09.01.2023 09:36
        • Miło nam ogłosić, iż nasza szkoła znalazła się w dziesięciu najlepszych szkół w III edycji grywalizacji „Gdzie jest Mikołaj?” 2022.

Uczeń klasy 4 Szymon M. zajął IV miejsce. Przypominamy, że świątecznej zabawy zgłosiło się ponad 100 szkół z całej Polski. Konkurencja w tym roku była bardzo duża, a miejsc w ścisłej czołówce tylko dziesięć.

Bardzo serdecznie gratulujemy laureatom i finalistom. Składamy też serdeczne podziękowania wszystkim pozostałym szkołom, uczestnikom którzy równie dzielnie walczyli o jak najlepszą pozycję w rankingu!

Samorządz Szkolny

•  Świąteczny Kiermasz Ciast 19.12.2022r
        • Świąteczny Kiermasz Ciast 19.12.2022r

• 14.12.2022 09:57
        • Zapraszamy na Szkolny Świąteczny Kiermasz Ciast w dniu 19.grudnia 2022 roku.
          Pieniądze z kiermaszu tym razem zostaną przeznaczone na cele Samorządu - organizowanie dyskotek, dekoracji, nagród w konkursach.
          Chętnych do upieczenia ciasta zapraszamy do przynoszenia ich w poniedziałek 19.12. rano. Kiermasz odbywać się będzie na parterze w holu przy windzie.
          Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami
        • Świąteczne drzwi

• 13.12.2022 14:02
        • Kochani Uczniowie SP 361!

Dziękujemy klasom wraz z Wychowawcami za tak liczny udział w naszym konkursie „Świąteczne drzwi”. Zabawa przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Trudno było wybrać zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były bardzo kreatywne, pomysłowe i pięknie wykonane. Po długich obradach Mikołaj wraz z Elfami zdecydował nagrodzić wszystkie klasy słodką niespodzianką i drobnym upominkiem. Samorząd Uczniowski wręczy nagrody w dniach 19-22.12.2022r.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufungowanie nagród!

Opiekunowie Samorządu

• DZIEŃ PIŻAMY

• 14.12.2022 09:59
        • 24 października zapraszamy uczniów i nauczycieli do ubrania piżamy, w celu wsparcia dzieci z oddziałów onkologicznych.
          Codziennie rano wstajesz, myjesz zęby, czeszesz się, ubierasz i wychodzisz z domu?
          Dla Ciebie to rutynowe czynności, nad którymi się nie zastanawiasz. Dla dziesiątek tysięcy dzieci
          chorych onkologiczne to marzenie, na którego spełnienie czekają często miesiącami.
          Ich codziennością jest szpitalny oddział i… piżama.
          Na wszystkich przerwach Samorząd szkolny będzie zbierać dobrowolne datki oraz sprzedawać babeczki własnego wyrobu.
          Zebrane fundusze przekażemy Fundacji Gdy liczy się czas.
        • Fotobudka

• 13.12.2021 09:26
        • Dnia 6 grudnia 2021 roku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotowali dla wszystkich uczniów mikołajkową fotobudkę. Każda klasa mogła zrobić zdjęcie z rekwizytami.

• Disco lata '80 lata '90