• dyżur wakacyjny 2024r.

• W załączeniu publikujemy terminy dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
      w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę.

W naszej szkole dyżur wakacyjny odbędzie się w terminie od 22 lipca do 9 sierpnia 2024r.

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady przedszkola lub rady rodziców.

W lipcu i sierpniu 2024 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych zorganizują zajęcia przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły.

Zapisy na dyżur wakacyjny

Od 3 kwietnia, od godz. 12.00 do 19 kwietnia, do godz. 20.00

Rodzice wypełniają i zapisują w systemie wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny:

• dzieci, które uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych w szkołach podstawowych  korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacyjnego;
      • dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji, korzystają z zakładki "Zarejestruj się".

[!] Wniosek podpisany profilem zaufanym/e-dowodem/podpisem kwalifikowanym rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu zapisów.

[!] Wniosek, który nie został podpisany podpisem elektronicznym, rodzice składają w przedszkolu
      lub szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu lub szkole pierwszego wyboru.