• Kartki urodzinowe dla Frania

• Kochani! Po raz kolejny gorąco zachęcamy Was do przygotowania kartek urodzinowych dla Frania, który już niedługo skończy 4 latka!

Franio to mały "wielki" człowiek, który dzielnie pokonuje trudności nie tracąc przy tym cudownego uśmiechu. Zobaczcie ile radości sprawiła mu nasza zeszłoroczna paczka z przygotowanymi przez Was kartkami.

• W tym roku kartki możecie przynosić do oznakowanego pudełka wystawionego przy portierniach kl. 1-3 w dniach od 20 do 30 września. Wszystkie zebrane kartki przekażemy Franiowi, by ponownie sprawić mu radość.
            • Kartki można przygotować samodzielnie, z klasą lub w świetlicy.

Tak niewiele trzeba, a razem możemy więcej!

Franio.mp4 <----- filmik, aby obejrzeć kliknij w plik

• Wykopki 2024!

• 17 września uczniowie klasy 2B  oraz 2 F wybrali się na zbieranie ziemniaków i kapusty.
            Tego dnia towarzyszyła nam słoneczna pogoda i dobre humory . Praca w polu okazała się wspaniałą przygodą.
            Lekko zmęczeni, lecz zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy GastroTeam  właścicielom gospodarstwa rolnego, za przyjęcie i świetne zajęcia.

• 18 września 2024:

17:30- 0 i klasy 1

18:30- klasy 2 i klasy 3

19 września 2024:

17:30- klasy 4, klasy 5 i klasy 6

18:30- klasy 7 i klasy 8

• Zaczynamy 2024-2025!

• Czas na nowy rok szkolny! To okazja do podjęcia nowych wyzwań i zdobycia nowej wiedzy. Bez względu na to, czy jesteś uczniem, rodzicem czy nauczycielem, ten rok przyniesie nam wiele ekscytujących możliwości.

Pamiętajmy, że edukacja to proces, który trwa całe życie, więc dajmy z siebie wszystko, aby rozwijać swój potencjał. Wspólnie możemy sprawić, że ten rok szkolny będzie wyjątkowy! Kto jest gotowy, aby rozpocząć tę wspaniałą przygodę?

Sobota 21.09.2024