• Piątek 03.05.2024
    • .

• DZIEŃ PIŻAMY

• 14.12.2022 09:59
      • 24 października zapraszamy uczniów i nauczycieli do ubrania piżamy, w celu wsparcia dzieci z oddziałów onkologicznych.
        Codziennie rano wstajesz, myjesz zęby, czeszesz się, ubierasz i wychodzisz z domu?
        Dla Ciebie to rutynowe czynności, nad którymi się nie zastanawiasz. Dla dziesiątek tysięcy dzieci
        chorych onkologiczne to marzenie, na którego spełnienie czekają często miesiącami.
        Ich codziennością jest szpitalny oddział i… piżama.
        Na wszystkich przerwach Samorząd szkolny będzie zbierać dobrowolne datki oraz sprzedawać babeczki własnego wyrobu.
        Zebrane fundusze przekażemy Fundacji Gdy liczy się czas.
      • Dzień Piżamy

Dzień Piżamy to również okazja do wspólnej zabawy. Zapraszamy więc na … Piżama Party przy skocznej muzyce na I piętro podczas długich przerw o godz. 12:30 oraz 13:35.
        Specjalnie dla Was- Drodzy Uczniowie będzie to dzień, w którym
        KTO PRZEBRANY – NIEPYTANY.
        Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji,
        która może pomóc wielu chorym dzieciom.

MAMY JAKO SAMORZĄD PROŚBĘ - CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO UPIECZENIA BABECZEK NA TEN MAGICZNY I WYJĄTKOWY DZIEŃ - BABECZKI MOŻNA ZOSTAWIĆ NA PORTIERNI W PONIEDZIAŁEK 24.10. OD GODZIN PORANNYCH.

wraz z Opiekunami
    • Disco lata '80 lata '90