• W roku szkolnym 2023/24 opiekunkami wolontariatu są: Magdalena Kurpiarz-Ładzińska, Renata Morawska

Mały wolontariat szkolny: Małgorzata Opatowska, Agnieszka Hukaluk, Paulina Okupska

Aktualne informacje na temat akcji organizowanych przez wolontariat, są rozsyłane do uczniów przez wiadomości w Librusie (również ogłoszenia w Librusie). Na parterze obok sali G.0.35 znajduje się tablica poświęcona działalności wolontariatu szkolnego.

• Dokumenty

• Świąteczny kiermasz aniołów

• 21.12.2023 13:15
        • Dnia 20/12/23r. odbyło się ,,anielskie wydarzenie” – kiermasz Aniołów. Można było zakupić wspaniałe prace wykonane przez uczniów oraz małe gipsowe aniołki do kolorowania. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym wolontariuszom oraz osobom, które wsparły finansowo naszą akcję.
          Wolontariat SP361
          Renata Morawska
          Magdalena Kurpiarz-Ładzińska

• Zbiórka dla psiaków i kociaków

• 21.12.2023 13:14
        • W imieniu bezdomniaków, swoim i szkolnego wolontariatu serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej akcji pomocy bezdomnym zwierzętom. W działania włączyło się wielu uczniów, wolontariusze dzielnie segregowali i przygotowali do transportu dostarczone przez Was oraz Wasze dzieci dary. Po raz kolejny pokazaliście, że razem możemy więcej!
          Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, spokoju, a także radości z czasu spędzonego z bliskimi. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu wszelką pomyślność i otoczy dobrymi ludźmi.
          Serdecznie dziękujemy
          Anna Majchrzak
          Magdalena Kurpiarz-Ładzińska

• V Warszawski Festiwal Wolontariatu Szkolnego

• 21.12.2023 13:32
        • V Warszawski Festiwal Wolontariatu Szkolnego, pt. „Warszawa jest z nas dumna” już za nami.

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie trzem drużynom z naszej szkoły, które po raz pierwszy wzięły udział w tego typu wydarzeniu. Tylko jedna drużyna, składająca się z uczniów klasy 6a, grała do końca i ukończyła komplet pięciu zadań. Umieszczali swoje odpowiedzi na padlecie Centrum Edukacji Obywatelskiej. Uczniowie tej drużyny: Oliwia Ornoch, Mikołaj Fedorowicz, Alicja Kinicka, Gabrysia Miga oraz Janek Podgórski, otrzymali od organizatorów karton cukierków. Radości i słodkości wystarczy z pewnością na cały świąteczny czas.

• Kiermasz jesienny

• 06.11.2023 08:29
        • 31 października 2023 roku odbył się w naszej szkole Kiermasz jesienny zorganizowany przez klasę 5c i szkolny wolontariat. Dochód ze sprzedaży smakołyków w kwocie 1543 zł zostanie przeznaczony na Hospicjum Sióstr Felicjanek w Warszawie.