• SP361

• Zdjęcia klasowe

W dniach 25-27.09.2023r będą robione zdjęcia legitymacyjne/klasowe/koleżeńskie. Prosimy o zapoznanie się z ofetą.

• Szkoły pełne talentów

Nasza szkoła przystąpiła do akcji Szkoły Pełne Talentów. Zbieramy Talenciaki, które później wymienimy na wyposażenie szkolne.

Co należy zrobić?

1. Zrób zakupu w Lidlu za min. 50 zł w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc.
            2. Przy kasie odbierz kupon – TALENCIAKA.
            3. Przekaż TALENCIAKA naszej szkole.
          • Wakacji czas...

W czwartek - nasze grupy przedszkolne oraz ósmoklasiści, a w piatek klasy 1-7, rozpoczynają wakacje. Klasy ósme wraz z dyrekcją, nauczycielami, rodzicami i reprezentami młodszych klas, pożegnała Pani Izabela Ziątek - zastępca Burmistrza Białołęki. Podczas uroczystości Nasz nowy sztandar został przekazany pocztowi klas siódmych.

22.06.2023:

15.00 - zakończenie roku szkolnego zerówek

18.00 - zakończenie roku szkolnego klas VIII

23.06.2023:

8.30 - Zakończenie roku szkolnego klas I

9.45 - Zakończenie roku szkolnego klas II-III

11.00 - Zakończenie roku szkolnego klas IV-VII

12.00 - Zakończenie roku szkolnego klas przygotowawczych

• Wolontariat

Mały wolontariat klas 3 wraz z opiekunem p. Magdaleną Kurpiarz-Ładzińską serdecznie dziękują za bezinteresowne zaangażowanie i wsparcie w zbiórce ,,Kup Pan szczotkę” oraz ,,Podaj mydło”. Zebrane pasty i szczotki do zębów oraz mydła w kostce zostały przesłane do Fundacji Redemptoris Missio mającej swoją siedzibę w Poznaniu stamtąd samolotem wojskowym zostaną przewiezione do Afryki. Dla wielu pacjentów pomoc z Polski to jedyna szansa na uratowanie zębów i wdrażanie prawidłowej ochrony jamy ustnej dzieci mieszkających m.in. w Kamerunie.

• Konwent "Dzielimy się wiedzą"

Dwudniowy konwent "Dzielimy się wiedzą": 19 i 20 czerwca uczniowe z czterech szkół: ze Świdwina, Hażlacha i Warszawy (SP361 I STO10), w ramach Szkolnych Ewolucji realizowanych z Hybrydową Szkołą, spotykają się na Ruskowym Brodzie, aby przez dwa dni (i jedną dłuuuuuugą noc) uczestniczyć we wspólnych warsztatach, grach i zabawach.

• Profilaktyka pogryzień

Uczniowie klas piątych i szóstych uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych dot. zapobieganiu pogryzień przez psy. Projekt Akademii 4 Łapy autorstwa Pani Katarzyny Bargiełowskiej- trenerki holistycznej pracy z psami, zoofizjoterapeutki.

• Wycieczki - integracja

15 czerwca klasy 7a, 8a i 8b wybrały się na jednodniową wycieczkę do pięknego Kazimierza Dolnego. Dla dwóch klas ósmych to ostatnia wspólna wyprawa...Był spacer do ruin zamku z XIII w., wspinaczka na basztę, górę Trzech Krzyży oraz przechadzka kazimierskimi wąwozami. Po obiedzie grupowa gra terenowa związana z historią Żydów zamieszkałych na terenie Kazimierza w czasie wojny. Wspólna wycieczka najstarszych klas naszej szkoły wspaniale się udała, a powrotne podróżowanie zostało okraszone śpiewem polskich szlagierów.

• Warsztaty perkusyjne

Klasy 3-7 brały udział w warsztatach perkusyjnych podczas których zapoznały się z instrumentem, posłuchały kilku ciekawych fragmentów, miały także okazję samemu poćwiczyć grę na perkusji.

• Wyniki dzielnicowego konkursu

Z przyjemnością ogłaszany, że dzielnicowy konkurs historyczny ,,Powstanie Warszawskie - Historia Okiem Małego Reżysera wygrała uczennica klasy 4j -Gabriela Kobylińska ze Szkoły Podstawowej nr 368 im. Polskich Olimpijczyków. Informację o wręczeniu nagród przekażemy nauczycielom prowadzącym. Link do filmu: Link do zwycięskiego filmu

• PARADA SYRENKI Z SP361

W Naszej Szkole powsała minecraft'owa Syrenka, która będzie w sobotę 3 czerwca będzie reprezentowała Białołękę na corocznej warszawskiej Paradzie Syrenek. Dzieło powtsało pod okiem Pana Przemka Runo przy wsparciu uczniów klas 4-7.

Syrenka filmik <--- kilkij aby obejrzeć

• Wystawa malarstwa uczniów SP361

Już po raz drugi "Zielona Biblioteka" gości prace naszych uczniów. W czwartek 31 maja odbyło się otwarcie wystawy prac realizowanych w ramach projektu "Nowe spojrzenie na stare obrazy". Podczas otwarcia, o dziełach, jak też o kontekście ich powstawania, opowiedział inicjator projektu Pan Przemysław Runo, pod którego okiem powstały prace uczniów SP361 i SP110.

• Projekt Warszawa Talentów

W ramach projektu "Warszawa Talentów" klasy 7 i 8 uczestniczą w panelach eksperckich oraz wycieczkach zawodoznawczych. 29 maja klasa 8a, a 1 czerwca klasa 7a byli gośćmi Tutto Bene Italian Bistro/Restaurant przy ul. Kazimierzowskiej 43 i mogli poznać branżę gastronomiczną, ekologiczną oraz HR. Uczniowie mieli okazję obejrzeć działalność restauracji "od kuchni". Szef kuchni Igor Świerczyński, oraz menager restauracji Damian Jarek w bardzo bezpośredni sposób przekazali uczniom wiedzę i doświadczenie, które zdobywali w tej branży, przedstawili plusy i minusy wykonywanych zawodów oraz realia pracy w gastronomii. Uczniowie mogli zamówić wybrane dania, towarzyszyć szefowi kuchni w ich przygotowaniu i skosztować wykwintnych dań.

• Karta Ucznia ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna proces realizacji wydawania Kart Ucznia pierwszoklasistom oraz tym dzieciom, którym uprawnienia do darmowych przejazdów wygasają 30 września br.

Możliwość wyrobienia/przedłużenia uprawnień Karty Ucznia poprzez:

• elektroniczny Punkt Obsługi Pasażerów (e-P

• SKS 2021
      • UNICEF
      • Program dla szkół
      • Poradnia psychologiczno-pedagogiczna 21
      • Stowarzyszenie "Czwórka z plusem"
      • Centrum Rozwoju Edukacji
      • FlexHouse
      • Aktywność Młodego Warszawiaka

Sobota 18.05.2024
    • Karta Ucznia ZTM