• Punkt Informacji i Kariery  (PIK) - 2 piętro w części G budynku - sala G.1.8:

wtorek 8.00 - 9.40

czwartek 13.50 - 14.35

• WARSZAWA TALENTÓW

• UWAGA:

30 listopada 2023r. zakończyliśmy realizację programu "Warszawa Talentów - rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy". Kilka roczników uczniów skorzystało z indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym, wzięło udział w badaniu testem Gallupa oraz uczestniczyło w  grupowych warsztatach oraz wycieczkach i panelach eksperckich. To był owocny czas poszukiwań i decyzji związany z wyznaczaniem kierunków na przyszłość!

Tu jest realizowany projekt:

Warszawa Talentów-rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy

Projekt współfinansowany jest  ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS
          RPO WM  na lata 2014 – 2020.

Celem projektu jest podniesienie wśród min. 90% uczestniczących w projekcie uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu ZIT WOF (m.st. Warszawa), kompetencji kluczowych w zakresie budowania ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej i poruszania się po rynku pracy, a poprzez to zwiększenia ich zdolności do zatrudniania, dzięki realizacji działań w obszarze rozwoju i poprawy jakości doradztwa zawodowego prowadzonego w 52 szkołach podstawowych m.st. Warszawy

Projekt realizowany jest w okresie: wrzesień 2021 – sierpień 2023 przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy w Partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim

Dofinansowanie projektu z UE: 2 484 277  zł

Aby zobaczyć regulamin projektu, kliknij w plik ----> REGULAMIN_PROJEKTU_WT.pdf

• Nasza szkoła uczestniczy w projekcie: Warszawa talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy. W ramach projektu w szkole został utworzony Punkt Informacji i Kariery. Jest to miejsce, w którym uczniowie mogą porozmawiać z doradcą zawodowym o swoich planach dotyczących wyboru szkoły czy zawodu. Do współpracy zaproszeni są również rodzice.

Rodzice dzieci, które chcą skorzystać z konsultacji doradcy zawodowego w ramach projektu Warszawa Talentów, proszeni są o wypełnienie formularza:

FORMULARZ_REKRUTACYJNY_UCZNIA_WT.pdf <--- aby zobaczyć, klikij w dokument

Punkt Informacji i Kariery  (PIK) znajduje się w na 2 piętrze w sali G.1.8 i będzie czynny:

wtorek 8.00-9.40

czwartek 13.50 - 14.35