• W roku szkolnym 2022/ 2023 Świetlica przyłączyła się do Ogólnopolskich Projektów Edukacyjnych:

- „Świetliczaki na tropie kolorów świata”

- „W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie”.

Ponadto jako nowość wprowadza innowację pedagogiczną z zakresu edukacji plastycznej oraz czytelniczej, pn. „W Tytusowym świecie”.     Czytanie_ksiazek_to_najpiekniejsza_zabawa.pdf

• Świetlica szkolna czynna jest od godziny 7.00 do 17.30 i zapewnia opiekę uczniom klas 1, 2, 3 i 4!

Odbiór dzieci ze świetlicy odbywa się za pośrednictwem videofonu w hallu wejściowym. Odbiór jest wspierany przez pracowników szkoły.  Dzieci z grup przedszkolnych  będą odprowadzane przez personel szkoły do szatni i do rodziców.

Oddziały zerówkowe - w wyjątkowych sytuacjach umotywowanych w podaniu skierowanym do Dyrektora szkoły, rodzic może złożyć wniosek do świetlicy.

• Fundusz świetlicy szkolnej

Numer konta :  4512 4010 3711 1100 1102 2667 45