• Karta Rowerowa

• W Szkole Podstawowej nr 361 w roku szkolnym 2023/2024
        egzaminy na kartę rowerową odbędą się:

1. Egzamin teoretyczny odbędzie się podczas regularnej lekcji. Klasa wylosuje test. Do wyboru będą 2 opcje.
        Piszemy 20.05 i 23.05.

2. Egzamin praktyczny (trzeba postarać się dostarczyć dzieciom rowery).
        3.06 i 6.06 na terenie szkoły.

3. Dzieci powinny rozpocząć dodatkową pracę w ćwiczeniach (w domu), które jakiś czas temu zostały zakupione.

4. Materiał z każdego testu powtórzymy na lekcjach jednak konieczne jest wsparcie rodziców, szczególnie podczas samodzielnej pracy z ćwiczeniami.

Proszę pamiętać,że egzamin nie jest obowiązkowy. Obowiązkowe jest tylko zaliczenie materiału programowego.

Do egzaminu mogą przystąpić uczniowie, którzy ukończyli 10 rok życia, oraz ci, którzy nie zdawali bądź nie zdali egzaminu w poprzednich latach. W klasie 4 na Technice, zgodnie z podstawą programową znajdują się treści wychowania komunikacyjnego pozwalające uczniowi przygotować się do egzaminu.