• Regulamin konkursu na „100% wpłat od klas na fundusz Rady Rodziców”

w Szkole Podstawowej nr 361 im. Papcia Chmiela  w Warszawie

EDYCJA III (rok szkolny 2023/2024)

1. Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 361 im. Papcia Chmiela  w Warszawie.

2. Konkurs skierowany jest do wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 361 im. Papcia Chmiela w Warszawie.

3. Celem konkursu jest zachęcenie Rodziców i Opiekunów do przekazywania dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców.

4. Klasa Szkoły przystępuje do konkursu wpłacając Składkę pieniężną na fundusz Rady Rodziców i tytułuje ją "Klasa ... bierze udział w konkursie 100 procent". Składkę wpłaca skarbnik klasy na konto Rady Rodziców nr 27 1240 1037 1111 0011 0226 5517.

5. Składka pieniężna wpłacana przez klasę równa się sumie wpłat Rodziców i Opiekunów za uczniów tej klasy, gdzie za pierwsze dziecko danego Rodzica lub Opiekuna wpłata na pierwszy semestr wynosi 50zł, za drugie 25 zł, za trzecie i kolejne – 0 zł.

6. Konkurs polega na zebraniu w poszczególnych klasach 100% wpłat a zatem stosownych wpłat za wszystkich uczniów danej klasy - i przekazaniu ich na konto Rady Rodziców podane w punkcie 4, w określony sposób.

7. Ocenie będzie podlegać czy kwota zebranych przez klasę środków odpowiada pełnej kwocie (stu procentom) do wpłaty przez tę klasę za jej uczniów. Zwycięzcami konkursu są klasy, które wpłacą Składkę w pełnej wysokości, za wszystkich uczniów klasy, zgodnie z punktem 5, w wyznaczonym terminie do 15 listopada 2023 r.

8. Konkurs trwa w terminie: 9 października do 15 listopada 2023 r.

9. Prezydium Rady Rodziców oceni wpłaty i poinformuje Rodziców i Opiekunów, za pośrednictwem Rad Klasowych, o wynikach.

10. Wyniki konkursu przedstawione zostaną na stronie internetowej Szkoły w terminie do 1 grudnia 2023 r.

11. Nagrodą pieniężną jest 15% Składki zebranej w danej zwycięskiej klasie. Nagrody dla różnych klas mogą mieć tym samym różną wysokość. Możliwe jest przydzielenie równoległych nagród w przypadku, gdy więcej niż jedna klasa osiągnie 100% wpłat.

12. Nagrodę – środki pieniężne  –  każda z klas może wykorzystać na cele klasowe, określone w uzgodnieniu ze swoim wychowawcą, np. wyjście do kina lub teatru, dofinansowanie wycieczki, wyjście na pizzę, zakup pomocy dydaktycznych, itp..

13. Symboliczne wręczenie nagród odbędzie się na ręce wychowawcy zwycięskiej klasy, nie później niż w terminie 5 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu. Nagrody zostaną wypłacone w tym terminie przez skarbnika Rady Rodziców na rachunki bankowe, z których Rada Rodziców otrzymała Składki zwycięskich klas.

14. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Szkoły.

• Szanowni Rodzice,

uprzejmie prosimy o wpłaty na Radę Rodziców. Można jej dokonać bezpośrednio na konto lub przez wpłatę do swojego klasowego skarbnika.

NUMER KONTA RADY RODZICÓW SP 361

UWAGA KONKURS:

Klasy, które dokonają wpłaty składki (na pierwszy semestr) składki za 100% dzieci w swojej klasie do 15 listopada 2023- otrzyma 15% zwrotu do wykorzystania na potrzeby własnej klasy.

Sugerowana składka semestralna w roku szkolnym 2023/2024 to:

50 zł na pierwsze dziecko,

25 zł na drugie dziecko

bez opłat  na trzecie dziecko i na każde kolejne

Przy dokonywaniu wpłat w tytule prosimy wpisać imię , nazwisko oraz klasę dziecka.

• Szanowni Państwo,

26 października odbyło się zebranie Rady Rodziców z udziałem dyrekcji w formule online.

Zrealizowany plan zebrania:

1. Spotkanie z p. dyrektorem nt. planów realizacji w szkole projektu "Szkoła przyjazna prawom człowieka";

2. Dyskusja na temat statutu szkoły i wpływu RR na zasady pracy w szkole;

3. Zatwierdzenie wcześniejszych protokołów zebrań;

4. Uchwalenie zmiany osób upoważnionych do obsługi konta bankowego;

5. Uchwalenie zmian regulaminu uściślających zasady dokumentacji prac RR;

6. Wolne wnioski.

• W dniu 22.09 odbyło się spotkanie z nowowybranymi "jedynkami" klasowymi. Podczas spotkania z przedstawicielami klas, Dyrektor Szkoły przedstawił koncepcję pracy Szkoły oraz wizję i misję Szkoły, a także odpowiedział na pytania rodziców związane z bieżącym funkcjonowaniem placówki. Następnie zostało powołane prezydium Rady Rodziców SP361.

Liczymy na OWOCNĄ współpracę z Radą Rodziców i jej prezydium.

Preliminarz w związku z sytuacją epidemiologiczna może się on zmienić.